طراحی سایت گالری مجازی

طراحی سایت گالری مجازی به منظور کاهش هزینه ها و جذب مخاطبینی که امکان حضور در گالری های فیزیکی را ندارند صورت می گیرد. اگر شما یه عکاس و یا نقاش حرفه ای هستید و میخواهید هنر خود را به معرض نمایش بگذارید، با محدودیت های فراوانی روبرو هستید. شما باید یک نمایشگاه با هزینه زیاد بزنید تا بقیه بتوانند هنر شما را ببینند، در حالی که امروزه بسیاری از علاقه مندان به هنر دلیل محدودیت های مکانی و زمانی قادر به حضور در نمایشگاه ها نیستند. به همین دلیل طراحی سایت گالری مجازی می تواند به کمک شما بیاید.

طراحی سایت گالری مجازی

شما می توانید با طراحی سایت گالری مجازی، عکس ها و یا نقاشی های خود را در فضای عمومی قرار دهید و میلیون ها کاربر بیننده آنها باشند. بازدید کنندگان می توانند نظرات خود را در مورد طراحی ها و عکس های شما بنویسند و شما در فرصت مناسب آنها را مطالعه کنید.

علاوه بر موارد بالا می تواند به منظور نمایش توانمندی های شما در صنایع دستی، طلا و جواهرات تزئینی و موارد مشابه استفاده شود.این سبک اذ طراحی سایت پیچیدگی ها خاص خود را دارد و نیازمند بهینه سازی سایت (SEO) ویژه ای می باشد.در صفحات گالری تعداد زیادی عکس قرار می گیرد و هر عکس نیازمند امکاناتی نظیر گرفتن نظرات، امتیاز دهی و … می باشد. بنابراین طراحی سایت باید به گونه ای انجام گیرد که کاربران با کمترین مشکل در دیدن عکس ها و استفاده از امکانات سایت مواجه شوند.

در برنامه نویسی طراحی سایت گالری باید نکات زیادی را رعایت کرد تا سایت در موتورهای جستجو به خوبی تعریف شود و در هنگام جستجو جزء اولین سایت های معرفی شده توسط موتورهای جستجو باشد.

به طور کلی طراحی سایت گالری مجازی برای اشخاص حقیقی و حقوقی مانند طلافروشان، عکاسان، طراحان، صنایع تزئینی، خطاطان، مد و لباس کاربرد دارد.

مشاوران ما در مجموعه طراحی سایت آتنا به صورت کاملا رایگان هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری آمادگی ارائه مشاوره طراحی سایت را دارند.