طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی: حتی سنتی ترین افراد جامعه هم این روزها برای کسب اطلاعات در مورد یک شرکت یا موسسه سری به اینترنت می زنند! و از آن طرف هم تقریبا تمام شرکت ها و موسسات کوچک و بزرگ دارای سایت هستند و خدمات خود را از این طریق تبلیغ می کنند.

طراحی سایت شرکتی اولین قدم در بازاریابی اینترنتی

اولین قدم برای حضور در بازار بیکران فضای مجازی، طراحی وب سایت است. در فضای اینترنت وب سایت یک شرکت مانند ویترین و یا شناسنامه شرکت است.
سایت شما می تواند در جذب مشتریان فراوان در فضای اینترنت چه در داخل و چه در خارج از ایران تاثیر زیادی داشته باشد. علاوه بر آن، وقتی شما به طور حضوری تبلیغاتی را انجام می دهید، سایت شما می تواند تائیدی بر آن تبلیغات باشد و مطمئن باشید اکثر مشتریان قبل از خرید و یا درخواست خدمات از شما، نگاهی به سایت  شرکت شما خواهند انداخت.

طراحی سایت شرکتی

امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی

هر سایت باتوجه به هدفی که ساخته می شود ، امکانات و ویژگی های خاصی را در اختیار صاحبان سایت و بازدیدکنندگانش قرار می دهد. در این قسمت به بررسی امکانات و ویژگی های طراحی سایت شرکتی می پردازیم ، لازم به توضیح است که تمامی این امکانات دارای قابلیت شخصی سازی و اختصاصی شدن را دارند:

 • اسلاید های نمایشی زیبا و با اندازه های استاندارد
 • ساخت گالری تصاویر
 • تعداد صفحات متناسب با فعالیت های شرکت
 • بخش فروش اینترنتی محصولات( سایت فروشگاهی)
 • بخش معرفی محصولات همراه با عکس و متن(فیلم در صورت لزوم)
 • بخش تائیدیه های شرکت از سازمان های داخلی و خارجی(استاندارد های مختلف) مانند اخذ نماد الکترونیکی
 • استفاده از نقشه گوگل برای مکان یابی بهتر شرکت google map
 • ساخت نظر سنجی و ارتباط با بازدیدکنندگان
 • گزارش گیری های پیشرفته
 • افزایش سرعت سایت
 • تالار گفتگو
 • ساخت خبرنامه
 • ساخت خبرخوان(RSS)

 

ویژگی هایی که در طراحی سایت شرکتی باید رعایت کرد
بهینه سازی سایت در طراحی سایت شرکتی: بهینه سازی سایت (SEO) از مهمترین دغدغه های طراحان سایت است که بیشترین زمان را به آن اختصاص می دهند. بهینه سازی سایت یک پروژه نیست بلکه یگ پروسه است که باید به طور مداوم جریان داشته باشد.
بهینه سازی سایت شامل بخش های زیر می شود
در حین طراحی سایت
طراحی سایت شرکتی با توجه به استاندارد ها و اصول و همچنین برنامه نویسی سبک باعث میشود سایت در ابتدای ساخت حالت بهینه داشته باشد و در نتایج موتورهای جستجو در رتبه های بالایی قرار بگیرد. این مرحله از کار پیچیدگی های زیادی دارد به طوری که سئوی سایت تبدیل به یک تخصص حرفه ای شده است و صاحبات شرکت ها این موضوع را به شرکت های موفق در این زمینه می سپارند.
پس از طراحی سایت
همانطور که گفتیم سئو سایت یک پروژه نیست که در یک زمان متوقف شود، بلکه پروسه ایست که به طور مداوم در جریان است. یکی از موارد مهم در سئوی سایت، تولید محتوای مناسب و قرار دادن آن در سایت است. در هنگام قرار دادن مطالب در سایت باید به نکات زیادی توجه کرد که این امر با نظارت “کارشناس تولید محتوا” و “متخصص سئو سایت” صورت می گیرد.
طراحی سایت چند زبانه
برای بین المللی بودن باید بین المللی صحبت کرد. در صورتی که یک کسب و کار تمایل به جذب مخاطبان بین المللی دارد، باید مجموعه ای از زبان های دنیا(حداقل انگلیسی به عنوان زبان دوم) را در طراحی سایت شرکتی خود لحاظ نماید.
سازگاری با موبایل
طبق آخرین گزارشات مرکز آمار ایران، حدود ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در ایران وجود دارد و این بدالن معنی است که سازگاری نرم افزارها و سایت ها با موبایل ها به موضوع جدی تبدیل شده است. سایتی که بر روی موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده نشود، بازدید کنندگان خود را از دست خواهد داد. امروزه طراحی سایت موبایل و طراحی سایت ریسپانسیو جزو لاینفک در طراحی سایت شرکتی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *